Skip to content Skip to footer

Mogliście nie słyszeć wcześniej o Quizyonline.pl, dlatego chcemy Wam opowiedzieć, kim jesteśmy 🙂

Za projektem stoi firma New Entertainment, znana przede wszystkim z marki PubQuiz. Jesteśmy liderami w tworzeniu pytań quizowych w Polsce. Podczas normalnego trybu funkcjonowania branży gastronomicznej rozgrywaliśmy quizy w ponad 100 lokalach w całym kraju. Robimy to od ponad 10 lat, podczas których stworzyliśmy około 100 000 pytań. Kochamy to co robimy i chcemy to kontynuować.

Zbieramy liczne doświadczenia w rozgrywaniu quizów również w formie online. Niestraszne nam są technikalia, a przy pomocy najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań opracowaliśmy własną formułę rozgrywki, którą z ogromną przyjemnością Tobie zaprezentujemy. Wpadaj na jeden z naszych wieczorów quizowych na YouTube lub Facebooku od poniedziałku do czwartku, gdzie od godziny 20:00 rozgrywamy quiz rozgrzewkowy dostępny dla każdego. Natomiast od 20:30 skupiamy się na pełnym quizie w danej tematyce, do którego dostęp możesz wykupić właśnie na tej stronie. 

W formule hybrydowej przeprowadziliśmy także między innymi finał Ligi PubQuiz 2019/2020. Poniżej zdjęcie naszego zespołu z tego pamiętnego dnia 🙂

Jeżeli chcesz się z nami skontaktować w sprawie quizów online, zajrzyj tutaj.

Cała ekipa Quizyonline.pl życzy Tobie wiele radości podczas rozgrywania quizów i licznych wygranych. Trzymamy za Ciebie kciuki!

Oprócz rozrywki dla osób indywidualnych, kompleksowo obsługujemy również między innymi integracje firmowe, organizując dla pracowników rozgrywki zarówno stacjonarne, jak i w formie online, za które odpowiada nasza marka Concept Zone.

Minimum 4 znaki