Skip to content Skip to footer
Icon

Tylko oglądając

Włącz naszą relację live na Facebooku lub YouTubie na dowolnym urządzeniu i gotowe! Nasz prowadzący zadaje pytania, a Ty zastanawiasz się na poprawnymi odpowiedziami. To tak jakbyś oglądał teleturniej w TV. Pamiętaj! W tej opcji nie możesz czynnie odpowiadać na pytania, co oznacza brak możliwości wygrania nagród.

Icon

Grając

To opcja dla osób, które nie mają dostępu do dwóch urządzeń lub nie chcą rozdzielać swojego ekranu, ale nadal chcą uczestniczyć w grze o nagrody. Wystarczy, że wykupisz na naszej stronie dostęp do quizu, a aktywny link przeniesie Cię do gry. Wszystkie pytania, które prezentuje prowadzący pojawiają się też w aplikacji, dzięki temu nie musisz oglądać transmisji live, ale wciąż możesz aktywnie uczestniczyć w rozgrywce.

Icon

Oglądając i grając

To najlepszy sposób na udział w Naszych grach, który pozwoli Ci w pełni uczestniczyć w rozgrywce. Oglądaj transmisję live na YouTubie i wykup dostęp do aplikacji dzięki, której staniesz się aktywnym graczem z możliwością sprawdzenia swoich swojej wiedzy oraz rywalizacji o nagrody. Aplikacja pozwala na odpowiadanie na pytania zadawane przez prowadzącego w czasie rzeczywistym, dzięki temu Twoje odpowiedzi są porównywane z odpowiedziami innych graczy i sumowane w postaci rankingu. Najlepsi gracze otrzymują nagrody!
Aby w pełni uczestniczyć w grze potrzebujesz docelowo dwóch urządzeń: jednego do oglądania (laptop, tablet, TV), a drugiego do grania (telefon lub komputer). Możesz też rozdzielić ekran komputera na 2 części lub podłączyć dodatkowy monitor.

Jak grać?

Kup bilet

Aby zagrać w jedną z naszych gier musisz kupić bilet, który będzie uprawniać Cię do wzięcia udziału w pełnoprawnej rozgrywce na stronie quizyonline.pl. Przejdź do zakładki Nasze Quizy i wybierz quiz, który najbardziej odpowiada Twoim zainteresowaniom.

Podaj dane

Aby pełnoprawnie wziąć udział w grze, Twoim obowiązkiem będzie podanie maila oraz pozostałych danych, w trakcie rezerwacji biletu na wydarzenie na naszej stronie. Będzie to niezbędne do otrzymania maila z informacjami o grze i kodem do quizu.

Zakup *

Zakup odbywa się poprzez platformę Tpay i umożliwia ekspresowy przelew. Od razu po zakupie otrzymasz od nas maila potwierdzającego zakup biletu, wraz z linkiem do video na YouTube, gdzie na streamie na żywo czekać będzie na Ciebie nasz host, który wprowadzi Cię w quizową atmosferę.

* nie dotyczy quizów bezpłatnych

Kod do gry

otrzymasz w mailu potwierdzającym zakup biletu. Musisz go wpisać na platformie https://crowd.live/ aby dołączyć do wydarzenia. Nie spóźnij się! Gra jest rozgrywana “na żywo” i nie można jej rozegrać po czasie. Pamiętaj również o podaniu nazwy użytkownika!

Kiedy gramy?

Quizy główne z nagrodami, do którego możesz otrzymać dostęp na tej stronie, odbywają się od godziny 20:30. W dni quizowe od godziny 20:00 na naszych kanałach na YouTube oraz Facebooku odbywać się będzie nasze Mini-Studio, na które również serdecznie Cię zapraszamy.

Pytania

Podczas quizu głównego czekać na Ciebie będzie 35 pytań. W naszych quizach możesz spotkać się zarówno z pytaniami otwartymi, jak i zamkniętymi. Żeby zwyciężyć musisz odpowiadać poprawnie oraz szybko. Liczy się nie tylko poprawność, ale również czas wysłania odpowiedzi!

Tabela wyników

W trakcie rozgrywki będziemy wyświetlać tabelę wyników, dzięki której możesz zobaczyć swoją aktualna pozycję w tabeli oraz liczbę punktów. Informacja o liczbie punktów wyświetla się również w aplikacji, w której odpowiadasz na pytania.

Jak wygrać?

Przede wszystkim liczy się celność, ale nie zapominaj o czasie wysłania odpowiedzi. Wraz z jego upływem liczba punktów do zdobycia będzie maleć. Dla graczy, którzy odpowiedzą poprawnie na największą liczbę pytań w jak najkrótszym czasie czekają nagrody!

Nasze gry

Mini-QuizShow

Mały Quiz z wiedzy ogólnej, rozgrywany zawsze o godzinie 20:00, przed dużym Quizem od poniedziałku do czwartku. Składa się z 10 - 15 pytań. Możesz potraktować go jako rozgrzewkę 🙂

PubQuiz Online

To Quiz skierowany do osób, które chcą sprawdzić swoją wiedzę z różnych dziedzin. Możesz spodziewać się naprawdę rozmaitych kategorii, a pytania mogą bywać dość wymagające!

Quiz Light

To świetny sposób na sprawdzenie swojej wiedzy dla wszystkich, którzy są na bieżąco z wydarzeniami ze świata, serialami, muzyką itd. Forma quizu jest relatywnie łatwa i przystępna dla każdego!

Quiz Tematyczny

Jeżeli jesteś fanem Harry'ego Pottera, kultowego serialu Przyjaciele, czy godzinami pochłaniasz seriale z platformy Netflix to propozycja dla Ciebie. Pokaż, że na danym temacie znasz się, jak nikt inny!

Quiz Sportowy

Jesteś sportowym świrem? Piłka nożna czy inne dziedziny nie mają przed Tobą tajemnic? Sprawdź się w naszym quizie i udowodnij innym, że w danej kategorii wymiatasz!

Minimum 4 znaki