Skip to content Skip to footer
Charytatywny Quiz Rotary – edycja walentynkowa!

Gdzie? Online

Kiedy? 15 lutego 2022, godz. 19.00

Ile? 25zł/os. Zebrane pieniądze przeznaczone będą m.in. na pomoc pacjentom Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w bydgoskiej Smukale.

Dla kogo? Dla każdego, kto posiada komputer oraz telefon komórkowy i chęci dobrej zabawy!

Czy są nagrody? Oczywiście! Nasi sponsorzy przygotowali drogocenne łupy!

Dni
Godz.
Minut
Sekund
CHARYTYWNY QUIZ ROTARY! – do wygrania drogocenne nagrody!

Rotary Bydgoszcz Stare Miasto oraz firma Concept Zone zapraszają wszystkich na pasjonującą, pełną śmiechu rozgrywkę online z miłością na pierwszym planie – przecież to walentynkowy czas! Quiz opierać się będzie na pytaniach otwartych, zamkniętych, multimedialnych, mówionych, śpiewanych – na pewno będzie wesoło! Zadba o to rotarianka, Emilia Czekała, która poprowadzi dla Państwa naszą zabawę.

Celem akcji jest zwiększenie świadomości o istocie pomocy osobom starszym i schorowanym oraz zebranie środków m.in. na Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Smukale.

Co możesz wygrać?

Dostęp do kolejnej gry

Nowych znajomych

Darmowenapoje

Wspaniałąrozrywkę

INFORMACJE TECHNICZNE

Quiz wystartuje równo o godzinie 19:00 na platformie crowd.live. Po zakupieniu biletu w wiadomości e-mail otrzymasz link oraz kod do gry. Rozgrywkę wspierać będzie stream na żywo na kanale YouTube, gdzie czekać będzie na Ciebie nasza prowadząca Emilia, która wprowadzi Cię w quizową atmosferę.

Przed quizem głównym, od godziny 18:30 pod tym samym linkiem odbędzie się nasze Mini-Studio, dostępne dla każdego. Serdecznie Cię zapraszamy!

Dołącz do nas podczas Charytatywnego Quizu Online i wygrywaj nagrody!

Na co zbieramy? Zobacz film!

https://fb.watch/aOwijAHNfp/

Jak grać?

Poznaj zasady

Regulamin

Rozgrywki

FAQ

Pytania i odpo....
Minimum 4 znaki