Skip to content Skip to footer

Quiz o Piłce Nożnej

Data: wtorek, 19.01.2021r.

Godzina: 20:30

Wpisowe: 7 zł do 18.01 do 23.59.
W dniu wydarzenia 10 zł.

Nagrody: Vouchery do wykorzystania na Allegro i nie tylko!

Tydzień bez meczu Ligi Mistrzów lub Ekstraklasy to tydzień stracony? Na bieżąco śledzisz jedną z czołowych lig europejskich, a składy drużyn znasz na wylot? 🙂 Rywalizuj z innymi graczami i udowodnij, że wiesz o Piłce Nożnej więcej niż inni!

Quiz będzie dotyczył następujących dziedzin: Reprezentacja Polski, Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, Serie A, Primera Division, Ligi reszty świata, Europejskie Puchary, Mistrzostwa Świata/Europy. 

Do wygrania między innymi vouchery do wykorzystania na Allegro! Wygrywają 3 najlepsi gracze, a dodatkowo jedna nagroda będzie losowa 🙂  Żeby odebrać potencjalną nagrodę należy wcześniej zakupić bilet. 

Dni
Godz.
Minut
Sekund

Udostępnij swoim znajomym, którzy kochają piłkę nożną!

żeby gra była ciekawsza i bardziej pasjonująca 😉

Co możesz wygrać?

Dostęp do kolejnej gry

Nowych znajomych

Darmowenapoje

Wspaniałąrozrywkę

INFORMACJE TECHNICZNE

Quiz wystartuje równo o godzinie 20:30 na platformie crowdpurr.pl. Po zakupieniu biletu biletu otrzymasz link oraz kod do gry. Rozgrywkę wspierać będzie stream na żywo na kanale YouTube, gdzie czekać będzie na Ciebie nasz prowadzący, który wprowadzi Cię w quizową atmosferę.

Przed quizem głównym, od godziny 20:00 pod tym samym linkiem odbędzie się nasze Mini-Studio, dostępne dla każdego. Serdecznie Cię zapraszamy 🙂

Dołącz do nas podczas quizu tematycznego z Piłki Nożnej i wygrywaj nagrody.

Jak grać?

Poznaj zasady

Regulamin

Rozgrywki

FAQ

Pytania i odpo....
Minimum 4 znaki