Skip to content Skip to footer

PubQuiz Online 14.05 & Yazzda

Data:14.05.2022

Godzina: 20:30

Wpisowe: 7zł (w dniu quizu 10zł)

Nagrody: Vouchery do wykorzystania na Allegro o wartości 550zł od Yazzda.

PubQuiz, czy ktoś powiedział PubQuiz? Tak! To właśnie wraz z PubQuizem organizujemy jeden z naszych cotygodniowych quizów! Jeżeli lubicie takie teleturnieje jak Milionerzy czy 1z10, to u nas odnajdziecie się doskonale! 🙂

Lokale wróciły do życia, ale pomimo to działamy online! Zapewniamy, że pytania będą całkiem wymagające i to z różnorodnych dziedzin. Ominiemy za to tematy z Pudelka 😉 Sprawdź swoją wiedzę, ale pamiętaj o głównej zasadzie QuizyOnline – Baw się doskonale!

Do wygrania vouchery do wykorzystania na Allegro! Wygrywają 3 najlepsi gracze, a  dodatkowo jedna nagroda będzie losowa 🙂  Żeby wygrać nagrodę należy zakupić bilet. 

Dni
Godz.
Minut
Sekund

Udostępnij swoim znajomym, którzy kochają Quizy...

żeby gra była ciekawsza i bardziej pasjonująca 😉

Co możesz wygrać?

Dostęp do kolejnej gry

Nowych znajomych

Darmowenapoje

Wspaniałąrozrywkę

INFORMACJE TECHNICZNE

Quiz wystartuje równo o godzinie 20:30 na platformie crowdpurr.pl. Po zakupieniu biletu otrzymasz link oraz kod do gry. Rozgrywkę wspierać będzie stream na żywo na kanale YouTube, gdzie czekać będzie na Ciebie nasza prowadząca Emilia, która wprowadzi Cię w quizową atmosferę.

Przed quizem głównym, od godziny 20:00 pod tym samym linkiem odbędzie się nasze Mini-Studio, dostępne dla każdego. Serdecznie Cię zapraszamy 🙂

Dołącz do nas podczas PubQuizu Online i wygrywaj nagrody.

Jak grać?

Poznaj zasady

Regulamin

Rozgrywki

FAQ

Pytania i odpo....
Minimum 4 znaki